LoVe_DoGs_FoReVeR!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LoVe_DoGs_FoReVeR!


 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Furry Paws - virtualna online igra

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
zirafa
Admin
Admin
zirafa


Broj poruka : 100
Godina : 28
Localisation : Zajecar
Datum upisa : 19.07.2007

Furry Paws - virtualna online igra Empty
PočaljiNaslov: Furry Paws - virtualna online igra   Furry Paws - virtualna online igra Icon_minitimePet Jul 27, 2007 3:44 pm

Evo jedne virtualne igre koju igram nekoliko dana i postala sam skoro nerazdvojna od nje i ne igram ni jednu drugu igru! Very Happy

U toj igri posedujes odgajivacnicu pasa i cilj ti je da ih sto bolje odgojis. Igra je potpuno relasticna. Dobro, ne bas potpuno, koliko moze biti.

Trenutno mozes birati pse od oko 190 rasa priznatih od FCI.Za svaku rasu kodirane su statistike koje ce joj biti jace. Naprimjer ako kupis terriera (bilo kojeg) najjace statistike ce mu biti agility, conformation & speed - sto ga cini savrsenim za trenirati u Earthdog Trials.
-14 sportova koji se mogu birati:
agility, frisbee, flyball, herding, hunting/field trials, water work,shutzhund,tracking,musical freestyle,Obidience,pulling,racing,Rally-O,show & sledding.
-statistike koje su dane svakom psu, koje odredjuju njegov uspjeh u sportu u kojem je treniran:
Agility,Conformation,Inteligence,Speed,Stamina,Strenght
-3 razlicita posla od kojih se moze birati
-neogranicen broj pasa u uzgajivacnici - moze i razlicitih rasa
-genetika!! (dokaz da je igra profesionalna)

Za pocetak se treba registrovati! Nadam se da cete doci na igru jer je zaista the best!!! Basketball

http://www.furry-paws.com/index.php?refer=539887

Ako vas pita za reffer (a hoce) upisite 539887! winner01
Nazad na vrh Ići dole
Miss Sunshine

Miss Sunshine


Broj poruka : 68
Godina : 29
Localisation : ....Valjevo......
Datum upisa : 19.07.2007

Furry Paws - virtualna online igra Empty
PočaljiNaslov: Re: Furry Paws - virtualna online igra   Furry Paws - virtualna online igra Icon_minitimeUto Avg 28, 2007 10:41 pm

zvuci super..... mozda cu probati.....hehehe........
Nazad na vrh Ići dole
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Broj poruka : 215
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 21.08.2007

Furry Paws - virtualna online igra Empty
PočaljiNaslov: Re: Furry Paws - virtualna online igra   Furry Paws - virtualna online igra Icon_minitimePon Sep 03, 2007 3:19 pm

Ja igram! Zasada imam: 2 samoyeda, 2 beagla, 1 Irskog setera,1 Aljaskog malamuta i 7 štenaca samoyeda! Igra je fantastična!
Nazad na vrh Ići dole
kiss

kiss


Broj poruka : 17
Godina : 96
Datum upisa : 08.09.2007

Furry Paws - virtualna online igra Empty
PočaljiNaslov: Re: Furry Paws - virtualna online igra   Furry Paws - virtualna online igra Icon_minitimePon Sep 17, 2007 7:09 pm

Ma ja sam se registrovala ukucala terijer i sad sta treba da radim?
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Admin
Admin
zirafa


Broj poruka : 100
Godina : 28
Localisation : Zajecar
Datum upisa : 19.07.2007

Furry Paws - virtualna online igra Empty
PočaljiNaslov: Re: Furry Paws - virtualna online igra   Furry Paws - virtualna online igra Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 12:36 pm

Ako si se registrovala treba da kupis psa, vakcinises ga... Vodis na izlozbe itd. Nije tesko, ja sam sama naucila, a sad samo helpam drugima, hehehe! Ako ti nije jasno kako sta da radis slobodno pitaj!

PS. Snoopy, koji ti je ID tamo?
Nazad na vrh Ići dole
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Broj poruka : 215
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 21.08.2007

Furry Paws - virtualna online igra Empty
PočaljiNaslov: Re: Furry Paws - virtualna online igra   Furry Paws - virtualna online igra Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 9:38 pm

Ovako: glavni account: #560073

malo manje glavni account: #576688
Nazad na vrh Ići dole
Nina

Nina


Broj poruka : 51
Localisation : Beograd, Srbija
Datum upisa : 16.11.2007

Furry Paws - virtualna online igra Empty
PočaljiNaslov: Re: Furry Paws - virtualna online igra   Furry Paws - virtualna online igra Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 5:47 pm

Ja igram ovu igricu otkad sam videla ovaj forum i svidja mi se!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Furry Paws - virtualna online igra Empty
PočaljiNaslov: Re: Furry Paws - virtualna online igra   Furry Paws - virtualna online igra Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Furry Paws - virtualna online igra
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LoVe_DoGs_FoReVeR! :: Ostalo :: Web sajtovi o psima-
Skoči na: